MISSIOON


ARBOR Parketiga kaetud põrand on visuaalne nauding. Pehme volüümiga voolujoonelistest lainelistest laudadest moodustub kaunis kurviline muster.

Põrand kui disainelement on meil silmis igal hommikul kui me voodist välja astume. ARBOR parkett annab võimaluse pakkuda voolujoonelist disaini Teie igapäevaellu. Sirge on igav - kurvid on mõnusad. Tule kurvita koos meiega! 

Luua põnevaid sisekujundus-  lahendusi - ARBOR sobib nii põrandale kui ka seinale, modernsesse linnakodusse kui ka ahjusooja maakodusse. Elu lainetab ja meie lainetame koos sellega.
TOOTE TUTVUSTUS


Naturaalne tammepuu , kaasaegses teostuses mõjub hästi igas interjööris ja kestab mitmeid põlvkondi. Ajahammas ainult lisab sellele iseloomu.

Meie toodanguks on lainja servaga kolmekihiline (tamm-mänd-tamm) laudparkett. Parketi paksus 15,4 mm ja laius varieeruvalt 148-260 mm. Üks moodul koosneb kümnest unikaalsest lauast, kogupindalaga 3,87 m2. Arborparketi viimistlus toimub objektil. Viimistlus objektil annab võimaluse kliendil valida põranda välimus toonikaardi alusel. Võimalusi on tohutult ja ühtlasi on viimistlus paksema pealiskihiga, mis annab sellele pikema kestvuse.  
KONTAKT

email: henri@arborparkett.ee 
+37253458188


Facebook / ARBOR Parkett
Instagram / ARBOR Parkett

 Iga projekt on meie jaoks unikaalne ja vajab läbitöötamist meie spetsiaalse optimeerimisprogrammi abil. Et hinnapakkumist saada vajame Teilt: mõõtudega plaan jooniseid ja laua jooksu suunda. Saatke meile päring ja leiame Teile parima võimaliku lahenduse! 


TEIE ARBOR
elus põrand on ilus põrand
ARBOR PARKETT
ARBOR PARKETT